Dnia 2023-09-17 13:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune II odbyło się spotkanie Reims kontra Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Reims a Stade Brestois 29 wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2023-09-17 13:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Reims a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: A. Richardson 19' 1-0 Keito Nakamura M. Camara 50' 1-1 P. Lees-Melou 56' 1-2 R. Del Castillo

Żółte kartki Reims: Azor Matusiwa 22' Thibault De Smet 52'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Kenny Lala 18' Hugo Magnetti 36' Steve Mounié 88' Marco Bizot 90'

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Gael Angoula, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Reims zmierzy się już z Lille, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Monaco a Stade Brestois 29 podejmie Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Toulouse.

Dzisiaj fani śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Azor Matusiwa Kenny Lala wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Potyczki między graczami są bardzo nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że zmagania nas nudzą. Nieprzerwanie zdarzają się efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Reims oraz Stade Brestois 29 jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.