Nantes vs Stade Brestois 29, wynik spotkania 4-1

W dniu 2022-10-16 13:00 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Nantes a Stade Brestois 29.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nantes oraz Stade Brestois 29 zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: N. Fadiga 18' 0-1 Mathias Pereira Lage M. Simon 35' 1-1 I. Ganago 36' 2-1 Mostafa Mohamed 71' 3-1 M. Sissoko 88' 4-1 L. Blas

Żółte kartki Nantes:

Żółte kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 32' Mathias Pereira Lage 40'

Czerwone kartki Nantes:

Główny sędzia meczu - Marc Bollengier, France. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nantes stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Qarabag i Clermont Foot a Stade Brestois 29 z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Nice.

Liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Pierre Lees Melou wielokrotnie zapewniają kapitalnym entuzjastom wiele pozytywnych przeżyć. Regularnie trafiamy na wyjątkowe bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami są nader nieustępliwe, rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Nantes oraz Stade Brestois 29 jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.