Dnia 2021-09-26 13:00 odbyło się spotkanie Stade Brestois 29 vs Metz zakończone wynikiem 1-2

Stade Brestois 29 vs Metz, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Stade Brestois 29 oraz Metz zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2021-09-26 13:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 8. Zmierzyły się Stade Brestois 29 i Metz.

Gole strzelali: N. de Préville 26' 0-1 M. Gueye R. Faivre 68' 1-1 F. Centonze 73' 1-2 O. Nguette

Żółte kartki Stade Brestois 29: Ronaël Pierre-Gabriel 46' Hianga'a M'Bock 71' Brendan Chardonnet 88'

Żółte kartki Metz: Boubakar Kouyate 40' Fabien Centonze 82'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Metz:

Sędzią głównym tego spotkania był Willy Delajod, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Stade Brestois 29 zmierzy się już z Nice, następne spotkania z drużynami Reims i Lille natomiast Metz z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Lens.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy jak Ronaël Pierre-Gabriel Boubakar Kouyate niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym fanom wiele pozytywnych emocji. Wielokrotnie obserwujemy wspaniałe bramki czy asysty, ostre faule, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między graczami okazują się nader zażarte, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że zmagania przynudzają. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Stade Brestois 29 oraz Metz w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Francis-Le Blé.