Dnia 2024-04-07 11:00 miało miejsce spotkanie Stade Brestois 29 - Metz - wynik końcowy 4-3

W emocjonującym starciu w ramach 28. kolejki Ligue 1 Stade Brestois 29 podejmowało drużynę Metz na Stade Francis-Le Blé. Mecz, który odbył się dzień wcześniej, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-3, pomimo prowadzenia 3-1 Metz na przerwie. Piłkarska uczta dostarczyła kibicom wiele wrażeń i niezapomnianych chwil.

Relacja z meczu Stade Brestois 29 - Metz

Dziś na Stade Francis-Le Blé odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Stade Brestois 29 i Metz. W pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie, jednak goście nie zamierzali się poddać i stoczyli zaciętą walkę do samego końca.

Od samego rozpoczęcia spotkania piłkarze obu drużyn prezentowali wysoki poziom gry, starając się narzucić swoje warunki. Już w 6. minucie I. Traoré zdobył bramkę dla Metz po asyście L. Camara, dając gościom prowadzenie 1-0.

Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. W 12. minucie B. Chardonnet wyrównał wynik na 1-1, dając nadzieję kibicom Stade Brestois 29 na odwrócenie losów meczu.

Po kolejnych intensywnych minutach to gospodarze przejęli inicjatywę. K. Doumbia trafia do siatki w 31. minucie po asyście R. Del Castillo, ustalając wynik na 2-1 dla Stade Brestois 29. Niespełna 10 minut później, w 38. minucie, S. Mounié powiększa przewagę gospodarzy, strzelając trzeciego gola dla swojego zespołu po podaniu M. Satriano.

Po przerwie, w 60. minucie, M. Satriano zdobywa czwartego gola dla Stade Brestois 29, co sprawia, że wynik to 4-1 dla gospodarzy. Jednak Metz nie zamierza się poddać. G. Mikautadze zdobywa dwie bramki w 74. i 80. minucie, zmniejszając różnicę bramek do 4-3.

Mecz był niezwykle emocjonujący do samego końca, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej. Ostatecznie to Stade Brestois 29 wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując Metz 4-3.

Warto również wspomnieć o kartkach, które padły w trakcie meczu. Matthieu Udol z Metz otrzymał żółtą kartkę w 62. minucie. Czerwonych kartek nie odnotowano.

Po tym zwycięstwie Stade Brestois 29 ma przed sobą trudne spotkania z Lyon, Monaco i Rennes, natomiast Metz zmierzy się z Lens, LE Havre i Lille. Mecz ten na pewno zostanie zapamiętany przez fanów obu drużyn ze względu na jego niezwykłą intensywność i emocje, jakie towarzyszyły zawodnikom na boisku.