Clermont Foot kontra Stade Brestois 29, wynik spotkania 1-3

Clermont Foot kontra Stade Brestois 29, wynik 1-3.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Clermont Foot i Stade Brestois 29 wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

W dniu 2022-10-23 13:00 na stadionie Stade Gabriel Montpied rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 12 pomiędzy Clermont Foot a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: R. Del Castillo 15' 0-1 F. Honorat 55' 0-2 R. Del Castillo J. Le Douaron 68' 0-3 R. Del Castillo J. Allevinah 89' 1-3 M. Cham

Żółte kartki Clermont Foot: Alidu Seidu 37' Yohann Magnin 41' Maximiliano Caufriez 61' Mateusz Wieteska 90'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Islam Slimani 37'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny sędzia meczu - Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Clermont Foot stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Montpellier i Lens. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 podejmie Reims. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Estac Troyes.

Coraz częściej wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Alidu Seidu Islam Slimani często zapewniają wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze nudzą kibica. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Clermont Foot i Stade Brestois 29 w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Gabriel Montpied.