Stade Brestois 29 - Monaco, wynik spotkania: 2-0

Stade Brestois 29 - Monaco, wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Stade Brestois 29 a Monaco zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-10-31 16:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Stade Brestois 29 i Monaco.

Gole strzelali: S. Mounié 18' 1-0 J. Le Douaron F. Honorat 79' 2-0 I. Cardona

Żółte kartki Stade Brestois 29: Hugo Magnetti 53'

Żółte kartki Monaco: Caio Henrique 17' Sofiane Diop 42' Wissam Ben Yedder 81' Kevin Volland 83'

Czerwone kartki Monaco:

Główny arbiter spotkania - Johan Hamel, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stade Brestois 29 stawi czoła Lorient, następne spotkania z drużynami Lens i Bordeaux natomiast Monaco zmierzy się z PSV Eindhoven. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Lille.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Hugo Magnetti Caio Henrique nierzadko zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite zmagania między graczami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że mecze przynudzają. Trafiamy na bezwzględne faule, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ligue 1 i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Stade Brestois 29 i Monaco z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.