Mecz Nice - Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 2-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Nice i Stade Brestois 29 zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2021-10-02 19:00 na stadionie Allianz Riviera rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Nice i Stade Brestois 29.

Gole strzelali: J. Todibo 45' 1-0 M. Bard 61' 2-0 A. Gouiri F. Honorat 90' 2-1 R. Faivre

Żółte kartki Nice: P. Rosario 72'

Żółte kartki Stade Brestois 29: H. Mbock 90'

Czerwone kartki Nice:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Nobre, Portugal. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Nice stanie naprzeciw Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Lyon i Marseille. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Monaco.

Dzisiaj wierni fani futbolu z dużym zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak P. Rosario H. Mbock nieraz zaserwowały własnym wiernym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Natrafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, książkowe asysty i bramki zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nudne. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Nice i Stade Brestois 29 i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Allianz Riviera.