Spotkanie Stade Brestois 29 kontra Reims zakończone wynikiem 1-1

Stade Brestois 29 kontra Reims wynik meczu 1-1. Dnia 2021-10-17 13:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 10 pomiędzy Stade Brestois 29 a Reims.

Pierwsza część spotkania między Stade Brestois 29 a Reims zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: W. Faes 12' 0-1 I. Kebbal F. Honorat 74' 1-1

Żółte kartki Stade Brestois 29: Gautier Larsonneur -5' Hianga'a M'Bock 11' Romain Faivre 32'

Żółte kartki Reims: El Bilal Toure 26' Andrew Gravillon 61' N'Dri Philippe Koffi 66' Mitchell Van Bergen 90'

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia meczu - Jeremy Stinat, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Monaco i Lorient natomiast Reims zmierzy się z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux i Monaco.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Gautier Larsonneur El Bilal Toure raz za razem zagwarantowały kapitalnym fanom mnóstwo wrażeń. Potyczki między zawodnikami z ligi okazują się zażarte, rzadko okazuje się jednoznacznie, że widowiska nudzą. Zdarzają się widowiskowe gole czy asysty, ostre faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby śledzić widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Stade Brestois 29 i Reims w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stade Francis-Le Blé.