Mecz między Stade Brestois 29 i Montpellier zakończony wynikiem 0-7 na stadionie Stade Francis-Le Blé dnia 2022-08-28 13:00

Po pierwszej połowie spotkania między Stade Brestois 29 i Montpellier wynik wynosił 0-5. Końcowy wynik spotkania to 0-7.

Dnia 2022-08-28 13:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 4 pomiędzy Stade Brestois 29 a Montpellier.

Gole strzelali: F. Maouassa 6' 0-1 E. Wahi E. Wahi 10' 0-2 W. Khazri W. Khazri 11' 0-3 F. Sacko N. Cozza 25' 0-4 E. Wahi 31' 0-5 F. Maouassa V. Germain 64' 0-6 T. Sainte-Luce V. Germain 84' 0-7 F. Sacko

Żółte kartki Stade Brestois 29:

Żółte kartki Montpellier: Arnaud Nordin 62' Leo Leroy 71'

Czerwone kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 50'

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Marc Bollengier, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stade Brestois 29 stawi czoła Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Montpellier podejmie Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Angers.

Dzisiaj kibice śledzą fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Arnaud Nordin raz za razem zaserwowały fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, idealnie wyliczone gole czy asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między graczami z ligi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to zmagania nudne. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich iśledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Stade Brestois 29 i Montpellier jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade Francis-Le Blé.