Spotkanie Stade Brestois 29 - Angers na stadionie Stade Francis-Le Blé dnia 2021-09-12 13:00 - 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stade Brestois 29 i Angers zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-09-12 13:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5. Zmierzyły się Stade Brestois 29 oraz Angers.

Gole strzelali: R. Faivre 62' 1-0 T. Mangani 78' 1-1

Żółte kartki Stade Brestois 29: M. Der Zakarian 21' R. Pierre-Gabriel 27' F. Honorat 45'

Żółte kartki Angers: S. Doumbia 24' J. Cabot 87'

Czerwone kartki Stade Brestois 29: M. Der Zakarian 77'

Czerwone kartki Angers:

Główny sędzia spotkania - J. Stinat. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stade Brestois 29 zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Nantes oraz Metz. Kolejno natomiast Angers podejmie Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Estac Troyes.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice z zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak M. Der Zakarian S. Doumbia nieraz zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wiele wrażeń. Obserwujemy niezwykłe asysty czy gole, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami okazują się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż widowiska nudzą kibica. Zachęcamy, aby śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Stade Brestois 29 i Angers w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.