Mecz między Stade Brestois 29 i Nice dnia 2022-01-09 12:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé: końcowy wynik 0-3

Po pierwszej połowie meczu między Stade Brestois 29 i Nice wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-01-09 12:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Stade Brestois 29 i Nice.

Gole strzelali: K. Dolberg 13' 0-1 J. Kluivert A. Delort 79' 0-2 A. Gouiri A. Gouiri 90' 0-3 A. Claude Maurice

Żółte kartki Stade Brestois 29:

Żółte kartki Nice: Justin Kluivert 25' Walter Benítez 55' Jean-Clair Todibo 65'

Czerwone kartki Nice: Morgan Schneiderlin 20'

Główny sędzia meczu to Stephanie Frappart, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stade Brestois 29 stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Lille i Nantes natomiast Nice z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Paris Saint Germain.

Kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak Justin Kluivert niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Ustawicznie obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Potyczki między graczami okazują się zażarte, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska drętwe. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Stade Brestois 29 i Nice w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stade Francis-Le Blé.