Mecz Strasbourg kontra Stade Brestois 29, wynik końcowy 0-3

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Strasbourg i Stade Brestois 29 na Stade de la Meinau. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy 3-0, już dwa dni temu. Wynik na przerwę wskazywał na przewagę Stade Brestois 29, który zdominował rywalizację od pierwszych minut. Jakie wydarzenia miały miejsce po przerwie? Zapraszamy do lektury relacji!

Relacja z meczu piłki nożnej: Strasbourg vs. Stade Brestois 29

Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 20:00 na urokliwym Stade de la Meinau, gdzie gospodarze, Strasbourg, podejmowali drużynę Stade Brestois 29. Sędzia główny Jérôme Brisard z Francji poprowadził to starcie, które z pewnością miało wzbudzić emocje wśród kibiców obu ekip.

Po intensywnej rywalizacji na boisku, to goście z Brest odegrali się skutecznie, zdobywając aż trzy bramki. Pierwsze trafienie padło w 33. minucie, kiedy to M. Camara wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie swojej drużynie 0-1. Kilka minut później, dokładnie w 40. minucie, nadal M. Camara ustalił wynik na 0-2, asystując M. Satriano. Gospodarze starali się odzyskać inicjatywę, lecz to ponownie M. Camara, tym razem w 60. minucie, ustalił wynik na 0-3 na korzyść gości.

Atmosfera na stadionie była niesamowicie gorąca, kibice dopingowali swoje drużyny do końca, pomimo niekorzystnego wyniku dla Strasbourg. Niestety, emocje na boisku przekładały się także na dyscyplinarną stronę gry, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla gospodarzy - Frédéric Guilbert został ukarany w 69. minucie, a kolejne kartki otrzymali Andrey Santos oraz Rabby Nzingoula w doliczonym czasie gry. Jednak czerwone kartki nie zobaczyliśmy w tym meczu.

Po końcowym gwizdku sędziego, wynik 0-3 na korzyść Stade Brestois 29 był już nie do odrobienia przez Strasbourg. Następne wyzwania czekają obie drużyny, a dla gospodarzy będą to spotkania z Lyon, Montpellier i Monaco, natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z LE Havre, Lens i Lille.