Mecz Lens vs Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2022-03-05 16:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Lens oraz Stade Brestois 29.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lens oraz Stade Brestois 29 wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: F. Honorat 59' 0-1 J. Le Douaron

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 67'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Haris Belkebla 54'

Czerwone kartki Lens:

Główny sędzia meczu - Johan Hamel, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lens zmierzy się już z Metz, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Strasbourg natomiast Stade Brestois 29 z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Montpellier.

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Złożone z utalentowanych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Facundo Medina Haris Belkebla stale serwują fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy piłkarzami są niezwykle zajadłe, nie często bywa, że mecze męczą kibica. Regularnie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule zakończone żółtą kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Lens oraz Stade Brestois 29 jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.