Spotkanie Stade Brestois 29 - Angers na stadionie Stade Francis-Le Blé dnia 2023-01-29 14:00: wynik 4-0

Pierwsza połowa meczu między Stade Brestois 29 a Angers zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2023-01-29 14:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Stade Brestois 29 a Angers.

Gole strzelali: J. Le Douaron 14' 1-0 F. Honorat S. Mounié 34' 2-0 F. Honorat 59' 3-0 J. Le Douaron P. Lees-Melou 84' 4-0 F. Honorat

Żółte kartki Stade Brestois 29:

Żółte kartki Angers: Nabil Bentaleb 18' Batista Mendy 49'

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter spotkania to Marc Bollengier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stade Brestois 29 zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Lens i Montpellier. Kolejno natomiast Angers podejmie Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Nantes.

Kibice z dużym zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Nabil Bentaleb nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Zmagania między zawodnikami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to spotkania usypiające. Stale zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Stade Brestois 29 oraz Angers oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade Francis-Le Blé.