Spotkanie Bordeaux vs Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Bordeaux a Stade Brestois 29 wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-11-28 14:00 na obiekcie sportowym Stade Matmut-Atlantique odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 15 pomiędzy Bordeaux a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: S. Gregersen 43' 1-0 J. Dilrosun J. Le Douaron 59' 1-1 J. Le Douaron 66' 1-2 F. Honorat

Żółte kartki Bordeaux: Timothée Pembele 75' Edson Mexer 80' M'Baye Niang 86'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Brendan Chardonnet 50'

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny arbiter meczu - Pierre Gaillouste, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Bordeaux stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Estac Troyes. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Montpellier.

Dzisiaj liczni kibice śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak Timothée Pembele Brendan Chardonnet często sprawiają wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Natrafiamy na niezwykłe asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazoglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Bordeaux oraz Stade Brestois 29 oraz ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade Matmut-Atlantique.