Spotkanie pomiędzy Stade Brestois 29 oraz Marseille dnia 2022-03-13 19:45 na stadionie Stade Francis-Le Blé - 1-4

Dnia 2022-03-13 19:45 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Stade Brestois 29 a Marseille.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stade Brestois 29 i Marseille zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: Gerson 3' 0-1 A. Milik A. Milik 63' 0-2 A. Harit A. Harit 71' 0-3 C. Ünder 90' 0-4 Pau López I. Cardona 90' 1-4 R. Del Castillo

Żółte kartki Stade Brestois 29: Martín Satriano 35'

Żółte kartki Marseille: Mattéo Guendouzi 33' William Saliba 77' Pape Gueye 89' Luan Peres 90'

Czerwone kartki Marseille:

Główny arbiter spotkania to Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Stade Brestois 29 zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Nantes a Marseille podejmie FC Basel 1893. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Saint Etienne.

Oddani kibice śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Martín Satriano Mattéo Guendouzi raz za razem serwują wspaniałym miłośnikom wiele niezapomnianych emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się, że widowiska przynudzają. Obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Stade Brestois 29 i Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.