Dnia 2022-04-03 13:00 odbyło się spotkanie między Montpellier i Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 1-2

Montpellier vs Stade Brestois 29, wynik 1-2. Dnia 2022-04-03 13:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Montpellier a Stade Brestois 29.

Po pierwszej połowie spotkania między Montpellier a Stade Brestois 29 wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: M. Satriano 69' 0-1 R. Del Castillo F. Honorat 79' 0-2 T. Savanier 90' 1-2

Żółte kartki Montpellier: Stephy Mavididi 32' Mamadou Sakho 33'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Martín Satriano 7' Christophe Herelle 31' Brendan Chardonnet 66' Lilian Brassier 90'

Czerwone kartki Montpellier:

Główny sędzia spotkania - Florent Batta, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Montpellier stanie naprzeciw Marseille, następne spotkania z drużynami Reims i Lens. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 podejmie Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne i Lyon.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Stephy Mavididi Martín Satriano nieustannie serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, rzadko bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Montpellier oraz Stade Brestois 29 i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade de la Mosson.