Na obiekcie Stade Geoffroy-Guichard odbył się mecz pomiędzy Saint Etienne oraz Stade Brestois 29 - wynik 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Saint Etienne a Stade Brestois 29 zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-16 15:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 32 pomiędzy Saint Etienne a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: F. Honorat 8' 0-1 S. Mounié M. Camara 14' 1-1 D. Bouanga M. Camara 39' 2-1 D. Bouanga

Żółte kartki Saint Etienne:

Żółte kartki Stade Brestois 29: Ronaël Pierre-Gabriel 74' Haris Belkebla 90'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Saint Etienne stawi czoła Bordeaux, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Rennes natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Metz oraz Clermont Foot.

Wierni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Ronaël Pierre-Gabriel niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym miłośnikom futbolu wiele wspaniałych emocji. Walki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż potyczki nas nudzą. Natrafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Saint Etienne i Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Geoffroy-Guichard.