Spotkanie Stade Brestois 29 - Estac Troyes zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza połowa spotkania między Stade Brestois 29 oraz Estac Troyes zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-11-13 14:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki Regular Season - 15. Zmierzyły się Stade Brestois 29 i Estac Troyes.

Gole strzelali: R. Del Castillo 55' 1-0 B. Chardonnet 60' 1-1 S. Mounié 77' 2-1

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 80' Brendan Chardonnet 86' Marco Bizot 89'

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouamé 34' Rony Lopes 36'

Czerwone kartki Estac Troyes: Mama Baldé 80'

Główny sędzia spotkania - Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stade Brestois 29 zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Monaco i Lille a Estac Troyes zmierzy się z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Marseille.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Christophe Herelle Rominigue Kouamé niejednokrotnie zapewniły wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Wspaniałe potyczki między zawodnikami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze drętwe. Stale obserwujemy zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1. Stade Brestois 29 oraz Estac Troyes i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stade Francis-Le Blé.