Stade Brestois 29 vs Monaco, wynik meczu - 1-2

Stade Brestois 29 vs Monaco zakończony wynikiem 1-2. W dniu 2023-02-19 14:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Stade Brestois 29 a Monaco.

Pierwsza połowa meczu między Stade Brestois 29 oraz Monaco zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: A. Golovin 39' 0-1 W. Ben Yedder M. Boadu 73' 0-2 C. Matsima J. Le Douaron 86' 1-2 H. Magnetti

Żółte kartki Stade Brestois 29: Haris Belkebla 42'

Żółte kartki Monaco: Wissam Ben Yedder 65' Ismail Jakobs 90'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stade Brestois 29 zmierzy się już z Lille, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Paris Saint Germain natomiast Monaco z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Estac Troyes.

Oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Haris Belkebla Wissam Ben Yedder stale sprawiają wyborowym kibicom wiele emocji. Wielokrotnie natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Wspaniałe walki między graczami bywają zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze nie warte uwagi. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Stade Brestois 29 oraz Monaco oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Francis-Le Blé.