Dnia 2021-10-23 19:00 na obiekcie Stade Pierre-Mauroy odbyło się spotkanie pomiędzy Lille oraz Stade Brestois 29: wynik końcowy 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lille a Stade Brestois 29 zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-10-23 19:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Lille a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: J. David 19' 1-0 José Fonte R. Faivre 32' 1-1

Żółte kartki Lille: Reinildo Isnard Mandava 31'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 70' Marco Bizot 90'

Czerwone kartki Lille:

Główny sędzia meczu - Clement Turpin, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lille zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Sevilla oraz Angers. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 podejmie Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Lens.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ligue 1. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Reinildo Isnard Mandava Christophe Herelle częstokroć zagwarantowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Obserwujemy ostre faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, idealne bramki oraz asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy drużynami okazują się nader nieustępliwe, rzadko zdarza się ostatecznie, iż mecze nie są warte uwagi. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Lille i Stade Brestois 29 oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Pierre-Mauroy.