Mecz Stade Brestois 29 - Lyon, wynik 1-0

Stade Brestois 29 - Lyon wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 a Lyon wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-09-23 19:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Stade Brestois 29 oraz Lyon.

Gole strzelali: S. Mounié 87' 1-0 K. Lala

Żółte kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 31' Mahdi Camara 64' Lilian Brassier 81'

Żółte kartki Lyon: Ernest Nuamah 10'

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Nice, następne spotkania z drużynami Toulouse oraz Lille. Kolejno natomiast Lyon z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Lorient oraz Clermont Foot.

Oddani kibice śledzą starcia ligi Ligue 1. Składające się z zdolnych napastników/obrońców drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Pierre Lees Melou Ernest Nuamah niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Bardzo często natrafiamy na brutalne faule, idealnie wyliczone asysty czy gole, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Stade Brestois 29 i Lyon i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stade Francis-Le Blé.