Dnia 2023-01-01 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Monaco i Stade Brestois 29: końcowy wynik 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Monaco a Stade Brestois 29 wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-01-01 14:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Monaco a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: A. Golovin 54' 1-0 Mohamed Camara

Żółte kartki Monaco: Eliesse Ben Seghir 40' Aleksandr Golovin 77' Malang Sarr 90'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Noah Fadiga 25' Islam Slimani 69' Mathias Pereira Lage 76' Pierre Lees Melou 77'

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Monaco stawi czoła Rodez, następne spotkania z drużynami Lorient i Ajaccio. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z Avranches. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Toulouse.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Eliesse Ben Seghir Noah Fadiga nieraz zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Zdarzają się ostre faule, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające smaczku całemu widowisku. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, że mecze nudzą fana. Z tego powodu warto przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Monaco oraz Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Louis II.