Dnia 2022-02-20 14:00 miał miejsce mecz Reims vs Stade Brestois 29 - końcowy wynik 1-1

Dnia 2022-02-20 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 25. Zmierzyły się Reims oraz Stade Brestois 29.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reims oraz Stade Brestois 29 wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: W. Faes 4' 1-0 A. Flips M. Satriano 34' 1-1 R. Del Castillo

Żółte kartki Reims: Nathanael Mbuku 65'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Youssef Belaïli 57' Paul Lasne 87'

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia spotkania - Hakim Ben el Salem Hadj, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Reims stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Angers. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 podejmie Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Lens oraz Marseille.

Oddani kibice śledzą ciekawe poczynania w lidze Ligue 1. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak Nathanael Mbuku Youssef Belaïli często gwarantują fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zajadłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to mecze drętwe. Obserwujemy wyśmienite asysty i gole, bezwzględne faule zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Reims oraz Stade Brestois 29 jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.