Dnia 2021-11-21 12:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé odbyło się spotkanie Stade Brestois 29 kontra Lens: 4-0

Stade Brestois 29 kontra Lens 4-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Stade Brestois 29 oraz Lens wynik to 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2021-11-21 12:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Stade Brestois 29 a Lens.

Gole strzelali: S. Mounié 3' 1-0 B. Chardonnet 13' 2-0 R. Faivre R. Faivre 33' 3-0 F. Honorat J. Le Douaron 69' 4-0 M. Bizot

Żółte kartki Stade Brestois 29: Jean-Kevin Duverne 58'

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 36' Cheick Doucouré 76'

Czerwone kartki Lens: Arnaud Kalimuendo 74'

Główny arbiter spotkania to Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Bordeaux, następne spotkania z drużynami Saint Etienne i Marseille natomiast Lens z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Paris Saint Germain.

Coraz częściej liczni fani futbolu śledzą potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Jean-Kevin Duverne Facundo Medina nieprzerwanie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na wspaniałe gole czy asysty, ostre faule gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Potyczki między graczami bywają nader zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to spotkania drętwe. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Stade Brestois 29 oraz Lens jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Francis-Le Blé.