Lens vs Stade Brestois 29, wynik spotkania: 3-2

Po pierwszej połowie meczu między Lens i Stade Brestois 29 wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-08-07 13:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 1 pomiędzy Lens a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: F. Sotoca 27' 1-0 F. Sotoca 62' 2-0 P. Frankowski F. Sotoca 65' 3-0 S. Fofana H. Belkebla 66' 3-1 F. Honorat R. Del Castillo 82' 3-2

Żółte kartki Lens: David da Costa 38' Kevin Danso 78'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 31' Youssef Belaïli 43' Lilian Brassier 62' Brendan Chardonnet 71'

Czerwone kartki Lens:

Główny arbiter meczu - Thomas Leonard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lens zmierzy się już z Ajaccio, następne spotkania z drużynami Monaco i Rennes. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Montpellier.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak David da Costa Pierre Lees Melou systematycznie serwują wyborowym sympatykom mnóstwo wspaniałych emocji. Zapadające w pamięć zmagania między graczami są nader zajadłe, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Regularnie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, przechodzące do historii gole czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Lens i Stade Brestois 29 i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.