Dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie Stade de l'Aube odbyło się spotkanie Estac Troyes - Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Estac Troyes oraz Stade Brestois 29 wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 19 pomiędzy Estac Troyes a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: F. Honorat 5' 0-1 J. Duverne A. Rami 80' 1-1

Żółte kartki Estac Troyes: Jessy Moulin -5' Jessy Moulin -5' Issa Kabore 13'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 22' Steve Mounié 54'

Czerwone kartki Estac Troyes: Jessy Moulin -5'

Główny sędzia spotkania to J. Hamel. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Estac Troyes stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Angers. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Paris Saint Germain.

Liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi bardzo fascynujące potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak m.in. Jessy Moulin Christophe Herelle raz za razem zapewniły kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między drużynami są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Obserwujemy ostre faule, wyśmienite bramki czy asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ligue 1. Udział takich znanych drużyn jak Estac Troyes oraz Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade de l'Aube.