Dnia 2021-12-11 16:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Stade Brestois 29 oraz Montpellier - wynik 0-4

W dniu 2021-12-11 16:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Stade Brestois 29 a Montpellier.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 a Montpellier wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali: E. Wahi 45' 0-1 T. Savanier S. Mavididi 47' 0-2 A. Souquet S. Sambia 60' 0-3 V. Germain V. Germain 85' 0-4 N. Gioacchini

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 62' Hugo Magnetti 83'

Żółte kartki Montpellier: Jordan Ferri 89'

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stade Brestois 29 zmierzy się już z Dinan Léhon, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Nice natomiast Montpellier z Andrézieux. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Estac Troyes.

Liczni fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Mocne zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Christophe Herelle Jordan Ferri wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często trafiamy na spektakularne gole i asysty, brutalne faule zapewniające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że mecze przynudzają. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Stade Brestois 29 i Montpellier z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stade Francis-Le Blé.