Dnia 2022-05-21 19:00 na obiekcie Stade Francis-Le Blé odbył się mecz pomiędzy Stade Brestois 29 oraz Bordeaux: wynik 2-4

Stade Brestois 29 - Bordeaux 2-4. Dnia 2022-05-21 19:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Stade Brestois 29 a Bordeaux.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 a Bordeaux zakończyła się 2-2. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

Gole strzelali: Ricardo Mangas 14' 0-1 D. Ignatenko S. Mounié 16' 1-1 R. Del Castillo S. Mara 32' 1-2 Y. Belaïli 34' 2-2 R. Del Castillo S. Mara 73' 2-3 J. Dilrosun 75' 2-4 J. Guilavogui

Żółte kartki Stade Brestois 29: Brendan Chardonnet 30'

Żółte kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Bordeaux:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Stade Brestois 29 stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Bordeaux podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi ciekawe poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Brendan Chardonnet nieprzerwanie serwują swoim wiernym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Nieprzerwanie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy drużynami ligowymi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa koniec końców, że są to widowiska statyczne. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Stade Brestois 29 i Bordeaux z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.