Stade Brestois 29 kontra Lyon, wynik meczu - 2-4

Stade Brestois 29 kontra Lyon 2-4. Dnia 2022-12-28 20:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 16 pomiędzy Stade Brestois 29 a Lyon.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 oraz Lyon wynik wynosił 1-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-4.

Gole strzelali: M. Caqueret 21' 0-1 A. Lacazette Mathias Pereira Lage 29' 1-1 R. Cherki 32' 1-2 M. Caqueret A. Lacazette 35' 1-3 Tetê 49' 1-4 K. Toko Ekambi S. Mounié 72' 2-4 R. Del Castillo

Żółte kartki Stade Brestois 29: Brendan Chardonnet 34' Mahdi Camara 38'

Żółte kartki Lyon: Rayan Cherki 31' Maxence Caqueret 44'

Czerwone kartki Lyon:

Główny sędzia spotkania - Bastien Dechepy, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Avranches oraz Lille. Kolejno natomiast Lyon zmierzy się z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Metz oraz Nantes.

Mnóstwo kibiców z zapałem śledzi potyczki w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Brendan Chardonnet Rayan Cherki nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Wielokrotnie trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, wyjątkowe gole czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż zmagania męczą fana. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1. Stade Brestois 29 oraz Lyon i ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stade Francis-Le Blé.