Stade Brestois 29 kontra Estac Troyes, wynik spotkania: 5-1

Stade Brestois 29 kontra Estac Troyes, wynik 5-1. W dniu 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Stade Brestois 29 i Estac Troyes.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 a Estac Troyes wynik to 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-1.

Gole strzelali: M. Satriano 7' 1-0 Y. Belaïli M. Satriano 27' 2-0 F. Honorat A. Rami 45' 2-1 R. Kouamé F. Honorat 49' 3-1 J. Duverne F. Honorat 67' 4-1 R. Del Castillo S. Mounié 82' 5-1 P. Lasne

Żółte kartki Stade Brestois 29: Lucien Agoumé 15'

Żółte kartki Estac Troyes: Florian Tardieu 43'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Reims, następne spotkania z drużynami Lorient i Lens. Kolejno natomiast Estac Troyes zmierzy się z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Bordeaux.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Lucien Agoumé Florian Tardieu często serwują kapitalnym fanom wiele wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się zażarte, rzadko bywa, że potyczki nie są warte uwagi. Systematycznie obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się czerwoną kartką, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty dodające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Stade Brestois 29 oraz Estac Troyes oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.