Na stadionie Stade de l'Aube miał miejsce mecz pomiędzy Estac Troyes oraz Stade Brestois 29: 2-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Estac Troyes i Stade Brestois 29 wynik to 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-03-19 14:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Estac Troyes oraz Stade Brestois 29.

Gole strzelali: P. Lees-Melou 30' 0-1 R. Del Castillo R. Ripart 34' 1-1 L. Agoumé Rony Lopes 38' 2-1 R. Del Castillo 74' 2-2

Żółte kartki Estac Troyes: Renaud Ripart 45'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 90'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Estac Troyes stawi czoła Auxerre, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Marseille. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 podejmie Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Nice.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Renaud Ripart Pierre Lees Melou często sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty i bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to mecze mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe ligi Ligue 1 oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Estac Troyes i Stade Brestois 29 w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade de l'Aube.