Stade Brestois 29 kontra Lorient, wynik spotkania - 0-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Stade Brestois 29 i Lorient wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-02-27 14:00 na obiekcie sportowym Stade Francis-Le Blé rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Stade Brestois 29 a Lorient.

Gole strzelali: I. Koné 73' 0-1 L. Abergel

Żółte kartki Stade Brestois 29: Martín Satriano 45' Lucien Agoumé 81'

Żółte kartki Lorient: Bonke Innocent 43' Houboulang Mendes 45' Armand Lauriente 45' Laurent Abergel 65'

Czerwone kartki Stade Brestois 29: Brendan Chardonnet 29'

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Lens, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Angers. Kolejno natomiast Lorient zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Strasbourg.

Kibice śledzą poczynania ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Martín Satriano Bonke Innocent wielokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,śledzić mecze piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich lubianych drużyn jak Stade Brestois 29 i Lorient z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Francis-Le Blé.