Paris Saint Germain - Stade Brestois 29, wynik meczu 1-0

Dnia 2022-09-10 15:00 na obiekcie sportowym Parc des Princes rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 7 pomiędzy Paris Saint Germain a Stade Brestois 29.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Paris Saint Germain a Stade Brestois 29 wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Neymar 30' 1-0 L. Messi

Żółte kartki Paris Saint Germain: Neymar 40' Presnel Kimpembe 69' Danilo Pereira 77' Nuno Mendes 80'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 25' Brendan Chardonnet 46'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Paris Saint Germain stawi czoła Maccabi Haifa, następne spotkania z drużynami Lyon oraz Nice a Stade Brestois 29 z Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Auxerre oraz Lorient.

Oddani kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Neymar Pierre Lees Melou nieustannie zapewniają pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami okazują się zajadłe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki nużące. Obserwujemy nieczyste faule, idealne gole i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych ioglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Paris Saint Germain i Stade Brestois 29 oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Parc des Princes.