Na stadionie Stade Francis-Le Blé miał miejsce mecz pomiędzy Stade Brestois 29 i Lyon zakończony wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stade Brestois 29 a Lyon wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-04-20 19:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 33 pomiędzy Stade Brestois 29 a Lyon.

Gole strzelali: S. Mounié 27' 1-0 M. Dembélé 72' 1-1 Tetê I. Cardona 74' 2-1 J. Faussurier

Żółte kartki Stade Brestois 29: Julien Faussurier 30' Martín Satriano 58'

Żółte kartki Lyon: Tetê 18' Thiago Mendes 55'

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Stinat, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Stade Brestois 29 stanie naprzeciw Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Monaco a Lyon z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Nantes.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Julien Faussurier Tetê często gwarantują fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na przechodzące do historii gole czy asysty, nieczyste faule zakończone bardzo często żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zajadłe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż spotkania nudzą fana. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Stade Brestois 29 i Lyon z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.