Spotkanie między Lorient oraz Stade Brestois 29 dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir - 1-2

Dnia 2021-11-07 14:00 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 13. Zmierzyły się Lorient oraz Stade Brestois 29.

Po pierwszej połowie meczu między Lorient a Stade Brestois 29 wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: A. Grbić 5' 1-0 T. Moffi R. Faivre 58' 1-1 S. Mounié 80' 1-2 R. Pierre-Gabriel

Żółte kartki Lorient: Igor Silva 76'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Franck Honorat 44'

Czerwone kartki Lorient: Jérôme Hergault 28'

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lorient stawi czoła Angers, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Estac Troyes a Stade Brestois 29 z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux oraz Saint Etienne.

Bardzo często wielu kibiców śledzi bardzo ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Igor Silva Franck Honorat systematycznie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo emocji. Zdarzają się idealne asysty czy bramki, nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami piłkarskimi są zażarte, nie często bywa, iż widowiska nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Lorient i Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.