Na obiekcie Stade Louis II dnia 2022-05-14 19:00 odbyło się spotkanie między Monaco oraz Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 4-2

Monaco vs Stade Brestois 29 4-2.

Pierwsza część spotkania między Monaco oraz Stade Brestois 29 zakończyła się 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-2.

Dnia 2022-05-14 19:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Monaco oraz Stade Brestois 29.

Gole strzelali: J. Duverne 10' 0-1 H. Magnetti Y. Belaïli 23' 0-2 J. Duverne W. Ben Yedder 44' 1-2 W. Ben Yedder 51' 2-2 K. Volland W. Ben Yedder 54' 3-2 A. Tchouaméni K. Volland 70' 4-2

Żółte kartki Monaco: Aleksandr Golovin 45' Kevin Volland 62'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Christophe Herelle 45'

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia meczu - Brisard Jerome, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Monaco zmierzy się już z Lens, następne spotkania z drużynami Bordeaux oraz natomiast Stade Brestois 29 z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Aleksandr Golovin Christophe Herelle nierzadko zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz bramki, bezwzględne faule zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między drużynami są niezwykle zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska drętwe. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Monaco oraz Stade Brestois 29 w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade Louis II.