Mecz Rennes kontra Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 2-0

Rennes kontra Stade Brestois 29 wynik 2-0.

Po pierwszej połowie meczu między Rennes a Stade Brestois 29 wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-06 16:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Rennes oraz Stade Brestois 29.

Gole strzelali: G. Laborde 20' 1-0 L. Majer M. Terrier 90' 2-0 L. Badé

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 1' Baptiste Santamaria 31' Martin Terrier 59'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Romain Del Castillo 52'

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Rennes stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Montpellier a Stade Brestois 29 podejmie Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Lorient.

Oddani fani śledzą bardzo ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jonas Martin Romain Del Castillo często zapewniają swoim wiernym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie obserwujemy spektakularne bramki i asysty, bezwzględne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między drużynami bywają zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to spotkania statyczne. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Rennes oraz Stade Brestois 29 w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Roazhon Park.