Back to Top

Stade Brest 29 - Polish fans

Stade Brestois 29 - Nantes, wynik końcowy 0-0

Stade Brestois 29 kontra Nantes, wynik meczu: 0-0

W sobotni wieczór na Stade Francis-Le Blé odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Stade Brestois 29 a zespołem Nantes. Mimo zażartej rywalizacji i wielu okazji strzeleckich, obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów po bezbramkowym remisie. Spotkanie to miało miejsce w ramach 32. kolejki Ligue 1, a kibice na trybunach mieli okazję śledzić zaciętą walkę aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Rennes kontra Stade Brestois 29 4-5

Mecz między Rennes i Stade Brestois 29 na stadionie Roazhon Park dnia 2024-04-28 15:05 - 4-5

W niesamowitym widowisku na Roazhon Park drużyny Rennes i Stade Brestois 29 zmierzyły się w ramach 31. kolejki Ligue 1. Mecz, który odbył się 28 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:05, przyniósł emocje do samego końca. Ostatecznie to Stade Brestois 29 wyszło zwycięsko z tego starcia, pokonując rywali 5-4 po zaciętym pojedynku, który dostarczył kibicom mnóstwo powodów do radości.

Lyon vs Stade Brestois 29, wynik 4-3

Mecz Lyon - Stade Brestois 29, wynik końcowy 4-3

W emocjonującym starciu rozegranym w Groupama Stadium drużyna Olympique Lyon podejmowała Stade Brestois 29 w ramach 29. kolejki Ligue 1. Mecz, który odbył się dokładnie tydzień temu, 14 kwietnia o godzinie 18:45, dostarczył kibicom wiele wrażeń. Ostatecznie to gospodarze zdołali wygrać 4-3, wyrównując wynik w drugiej połowie po zaciętej rywalizacji.

Stade Brestois 29 kontra Monaco zakończony wynikiem 0-2

Mecz między Stade Brestois 29 i Monaco zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Stade Francis-Le Blé

Wczoraj, dnia 21 kwietnia 2024 roku, na Stade Francis-Le Blé odbył się mecz pomiędzy drużynami Stade Brestois 29 i Monaco w ramach 30. kolejki Ligue 1. Po zaciętym starciu to Monaco wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 2:0. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego.

Lyon kontra Stade Brestois 29, wynik 4-3

Spotkanie między Lyon oraz Stade Brestois 29 dnia 2024-04-14 18:45 na obiekcie Groupama Stadium: wynik końcowy 4-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Lyon a Stade Brestois 29 rozgrzewał serca kibiców do czerwoności, oferując niezwykłe emocje i zwroty akcji aż do ostatniego gwizdka sędziego. Spotkanie to odbyło się w ramach 29. kolejki Ligue 1 i zakończyło się z niesamowitym wynikiem 4-3 na korzyść gospodarzy. Po zaciętej rywalizacji, która rozpoczęła się o godzinie 18:45 w piątkowy wieczór na Groupama Stadium, fani piłki nożnej mieli okazję obserwować prawdziwe widowisko.

Stade Brestois 29 - Metz, wynik końcowy 4-3

Dnia 2024-04-07 11:00 miało miejsce spotkanie Stade Brestois 29 - Metz - wynik końcowy 4-3

W emocjonującym starciu w ramach 28. kolejki Ligue 1 Stade Brestois 29 podejmowało drużynę Metz na Stade Francis-Le Blé. Mecz, który odbył się dzień wcześniej, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-3, pomimo prowadzenia 3-1 Metz na przerwie. Piłkarska uczta dostarczyła kibicom wiele wrażeń i niezapomnianych chwil.

Mecz Lorient vs Stade Brestois 29 wynik spotkania 0-1

Mecz Lorient - Stade Brestois 29 na obiekcie Stade du Moustoir - Yves Allainmat dnia 2024-03-31 11:00: 0-1

W najnowszym starciu Ligue 1 drużyna Lorient podejmowała Stade Brestois 29 na własnym terenie w Stade du Moustoir - Yves Allainmat. Mecz odbył się 31 marca 2024 roku o godzinie 11:00. Po zaciętym pojedynku, to goście wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0, w meczu bez bramek w pierwszej połowie.

Mecz pomiędzy Stade Brestois 29 kontra Lille, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Stade Brestois 29 vs Lille zakończone wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Stade Brestois 29 a Lille zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to odbyło się w ramach 26. kolejki Ligue 1 na Stade Francis-Le Blé. Pomimo wyrównanej rywalizacji obie drużyny nie zdołały wyłonić zwycięzcy, a bramki padły dopiero po przerwie, ustalając ostateczny rezultat. Mecz, który miał miejsce 17 marca o godzinie 12:00, przyniósł emocje i niezwykle zaciętą walkę o punkty.

Lens kontra Stade Brestois 29 1-0

Lens - Stade Brestois 29, wynik spotkania - 1-0

W środowy wieczór na Stade Bollaert-Delelis odbyło się starcie pomiędzy drużynami Lens i Stade Brestois 29 w ramach 25. kolejki Ligue 1. Po pełnych emocji 90 minutach to gospodarze cieszyli się z minimalnego zwycięstwa 1-0, które padło już w pierwszej połowie. Sprawdź, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku podczas tego starcia.

Mecz Stade Brestois 29 - LE Havre, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Stade Brestois 29 vs LE Havre zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Stade Francis-Le Blé

Wczorajszy mecz pomiędzy Stade Brestois 29 a LE Havre dostarczył kibicom wiele emocji na Stade Francis-Le Blé. Pomimo zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując swoich rywali 1-0. Spotkanie to odbyło się 24 godziny temu, o godzinie 14:00, w ramach 24. kolejki Ligue 1.

Mecz Strasbourg kontra Stade Brestois 29 0-3

Mecz Strasbourg kontra Stade Brestois 29, wynik końcowy 0-3

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Strasbourg i Stade Brestois 29 na Stade de la Meinau. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy 3-0, już dwa dni temu. Wynik na przerwę wskazywał na przewagę Stade Brestois 29, który zdominował rywalizację od pierwszych minut. Jakie wydarzenia miały miejsce po przerwie? Zapraszamy do lektury relacji!