Back to Top

Stade Brest 29 - Polish fans

Lyon kontra Stade Brestois 29, wynik 4-3

Spotkanie między Lyon oraz Stade Brestois 29 dnia 2024-04-14 18:45 na obiekcie Groupama Stadium: wynik końcowy 4-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Lyon a Stade Brestois 29 rozgrzewał serca kibiców do czerwoności, oferując niezwykłe emocje i zwroty akcji aż do ostatniego gwizdka sędziego. Spotkanie to odbyło się w ramach 29. kolejki Ligue 1 i zakończyło się z niesamowitym wynikiem 4-3 na korzyść gospodarzy. Po zaciętej rywalizacji, która rozpoczęła się o godzinie 18:45 w piątkowy wieczór na Groupama Stadium, fani piłki nożnej mieli okazję obserwować prawdziwe widowisko.

Stade Brestois 29 - Metz, wynik końcowy 4-3

Dnia 2024-04-07 11:00 miało miejsce spotkanie Stade Brestois 29 - Metz - wynik końcowy 4-3

W emocjonującym starciu w ramach 28. kolejki Ligue 1 Stade Brestois 29 podejmowało drużynę Metz na Stade Francis-Le Blé. Mecz, który odbył się dzień wcześniej, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-3, pomimo prowadzenia 3-1 Metz na przerwie. Piłkarska uczta dostarczyła kibicom wiele wrażeń i niezapomnianych chwil.

Mecz Lorient vs Stade Brestois 29 wynik spotkania 0-1

Mecz Lorient - Stade Brestois 29 na obiekcie Stade du Moustoir - Yves Allainmat dnia 2024-03-31 11:00: 0-1

W najnowszym starciu Ligue 1 drużyna Lorient podejmowała Stade Brestois 29 na własnym terenie w Stade du Moustoir - Yves Allainmat. Mecz odbył się 31 marca 2024 roku o godzinie 11:00. Po zaciętym pojedynku, to goście wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0, w meczu bez bramek w pierwszej połowie.

Mecz pomiędzy Stade Brestois 29 kontra Lille, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Stade Brestois 29 vs Lille zakończone wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Stade Brestois 29 a Lille zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to odbyło się w ramach 26. kolejki Ligue 1 na Stade Francis-Le Blé. Pomimo wyrównanej rywalizacji obie drużyny nie zdołały wyłonić zwycięzcy, a bramki padły dopiero po przerwie, ustalając ostateczny rezultat. Mecz, który miał miejsce 17 marca o godzinie 12:00, przyniósł emocje i niezwykle zaciętą walkę o punkty.

Lens kontra Stade Brestois 29 1-0

Lens - Stade Brestois 29, wynik spotkania - 1-0

W środowy wieczór na Stade Bollaert-Delelis odbyło się starcie pomiędzy drużynami Lens i Stade Brestois 29 w ramach 25. kolejki Ligue 1. Po pełnych emocji 90 minutach to gospodarze cieszyli się z minimalnego zwycięstwa 1-0, które padło już w pierwszej połowie. Sprawdź, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku podczas tego starcia.

Mecz Stade Brestois 29 - LE Havre, wynik końcowy 1-0

Spotkanie Stade Brestois 29 vs LE Havre zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Stade Francis-Le Blé

Wczorajszy mecz pomiędzy Stade Brestois 29 a LE Havre dostarczył kibicom wiele emocji na Stade Francis-Le Blé. Pomimo zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując swoich rywali 1-0. Spotkanie to odbyło się 24 godziny temu, o godzinie 14:00, w ramach 24. kolejki Ligue 1.

Mecz Strasbourg kontra Stade Brestois 29 0-3

Mecz Strasbourg kontra Stade Brestois 29, wynik końcowy 0-3

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Strasbourg i Stade Brestois 29 na Stade de la Meinau. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy 3-0, już dwa dni temu. Wynik na przerwę wskazywał na przewagę Stade Brestois 29, który zdominował rywalizację od pierwszych minut. Jakie wydarzenia miały miejsce po przerwie? Zapraszamy do lektury relacji!

Mecz pomiędzy Stade Brestois 29 - Marseille, wynik końcowy 1-0

Stade Brestois 29 kontra Marseille, wynik spotkania 1-0

Wczorajszy wieczór był pełen emocji dla fanów piłki nożnej, którzy śledzili mecz pomiędzy drużynami Stade Brestois 29 i Marseille. Spotkanie odbyło się w ramach 22. kolejki Ligue 1 na stadionie Stade Francis-Le Blé. Po zaciętej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Mecz, który rozpoczął się o godzinie 19:45, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną walkę – 0-0.

Mecz pomiędzy Clermont Foot - Stade Brestois 29, wynik 1-1

Spotkanie Clermont Foot vs Stade Brestois 29 dnia 2024-02-11 14:00 na stadionie Stade Gabriel-Montpied: wynik końcowy 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Clermont Foot i Stade Brestois 29, rozegrany w ramach 21. kolejki Ligue 1 na Stade Gabriel-Montpied, zakończył się remisem 1-1. Mimo starań obu drużyn, wynik na przerwę wskazywał na brak bramek, jednak emocje wzrosły w drugiej połowie spotkania, które dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych momentów. Warto wspomnieć, że mecz odbył się 2024-02-11 o godzinie 14:00, a teraz, będąc 2024-02-12T10:55:05.844Z, już znamy jego rezultat.

Mecz Stade Brestois 29 - Nice wynik 0-0

Stade Brestois 29 kontra Nice, wynik spotkania - 0-0

W dniu 4 lutego 2024 roku, drużyny Stade Brestois 29 i Nice zmierzyły się w meczu Ligue 1 na Stade Francis-Le Blé. Mecz zakończył się remisem 0-0, a wynik na przerwę również był bezbramkowy. Spotkanie to odbyło się w ramach 20. kolejki ligowej.

Paris Saint Germain kontra Stade Brestois 29, wynik końcowy 2-2

Dnia 2024-01-28 19:45 na stadionie Parc des Princes miało miejsce spotkanie pomiędzy Paris Saint Germain i Stade Brestois 29 zakończone wynikiem 2-2

W dniu 28 stycznia 2024 roku na Parc des Princes odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy Paris Saint Germain a Stade Brestois 29. Zakończył się on remisem 2-2, pomimo że PSG prowadziło 2-0 na przerwę. Spotkanie to odbyło się w ramach 19. kolejki Ligue 1, zapewniając kibicom wiele niezapomnianych emocji.