Na stadionie Stade Auguste-Delaune II dnia 2023-04-09 13:00 miało miejsce spotkanie Reims vs Stade Brestois 29 - wynik 1-1

Reims vs Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2023-04-09 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Reims a Stade Brestois 29.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Reims a Stade Brestois 29 zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: P. Lees-Melou 6' 0-1 J. Le Douaron F. Balogun 90' 1-1

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Stade Brestois 29: Kenny Lala 90'

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Reims zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Clermont Foot. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 podejmie Nice. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Nantes.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Kenny Lala częstokroć zapewniły swoim sympatykom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, przechodzące do historii bramki czy asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Reims oraz Stade Brestois 29 w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.