Na obiekcie Roazhon Park miał miejsce mecz między Rennes oraz Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 3-1

W dniu 2022-08-31 19:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Rennes a Stade Brestois 29.

Pierwsza połowa meczu między Rennes i Stade Brestois 29 zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: J. Rodon 53' 1-0 L. Majer F. Honorat 57' 1-1 M. Terrier 89' 2-1 H. Traoré D. Doué 90' 3-1 A. Truffert

Żółte kartki Rennes: Lorenz Assignon 61' Flavien Tait 86'

Żółte kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Rennes:

Główny sędzia spotkania - Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Rennes zmierzy się już z AEK Larnaca, następne spotkania z drużynami Auxerre oraz Fenerbahce a Stade Brestois 29 zmierzy się z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio oraz Auxerre.

Wierni fani piłki nożnej śledzą starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Lorenz Assignon niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami są nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to potyczki mało interesujące. Nieustannie zdarzają się brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, wyjątkowe asysty oraz gole, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ligue 1. Udział takich lubianych zespołów jak Rennes i Stade Brestois 29 z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Roazhon Park.